Agencja Pracy Tymczasowej „Work IN” w Gdyni powstała w oparciu o wieloletnie doświadczenie oraz doskonałą znajomość rynku pracy i branży HR.

Od 2015 roku nasi wykwalifikowani pracownicy zdobyli zaufanie wielu lokalnych firm, które nawiązały z nami stałą współpracę opartą na partnerskich relacjach. Zmiany organizacyjne, mające miejsce na przestrzeni ostatnich lat nie zakłóciły ciągłości świadczonych przez nas usług. Dbając o naszych Partnerów stale podnosimy jakość naszych usług i na bieżąco obserwujemy zmiany zachodzące na rynku pracy, aby optymalnie odpowiedzieć na potrzeby konkretnego przedsiębiorstwa.

Agencja Pracy Tymczasowej „Work IN”  to sprawdzony dostawca usług w obszarze nowoczesnego i efektywnego zarządzania zasobami ludzkimi, prowadzący swoją działalność na terenie całej Polski i za granicą.

Jako doradcy HR świadczymy usługi związane z:

  • leasingiem pracowniczym,
  • rekrutacją do pracy tymczasowej,
  • pośrednictwem pracy.

 

Nasza oferta skierowana jest do firm, które chciałyby przekazać część obowiązków związanych z zarządzaniem zasobami ludzkimi na firmę zewnętrzną i jednocześnie znacznie obniżyć koszty pracownicze.