Nigdy nie mówimy, że nie da się czegoś zrobić


Jesteśmy twoim partnerem w świecie HR


Pomagamy w osiągnięciu dużych oszczędności


93 % Klientów jest zadowolonych
i poleca nas innym firmom


Indywidulane podejście do każdego klienta


Profesjonalna i szybka realizacja zleceń

Agencja pracy Work IN – Gdynia

Witamy na stronie agencji pracy Work IN z Gdyni. Jesteśmy rzetelnym pośrednikiem na rynku pracy. Specjalizujemy się w wyszukiwaniu i zatrudnianiu personelu dla naszych Klientów – pracodawców z całej Polski. Oferujemy leasing pracowniczy i pełne wsparcie procesu rekrutacyjnego – także dla pracowników z Ukrainy i innych krajów Europy Wschodniej. Duże doświadczenie pozwala nam na sprawną realizację wszystkich zadań i dopasowanie się do potrzeb klienta.

Kompleksowe wsparcie dla pracodawców

Nasze usługi są przede wszystkim skierowane do pracodawców. Wspomagamy ich działania na współczesnym niełatwym rynku. Wyszukujemy pracowników o odpowiednich kwalifikacjach na konkretne stanowiska i obsługujemy cały proces zatrudnienia. Oferta dotyczy zarówno pracowników tymczasowych, jak i stałych. Oznacza to, że pracodawca nie musi martwić się o żadne formalności, a wakaty w firmie szybko są zapełniane, dzięki czemu może ona płynnie działać i dobrze prosperować.

Profesjonalna pomoc dla pracowników

Oferujemy również wsparcie pracownikom szukającym godnego zatrudnienia. Naszą specjalnością jest szukanie pracy dla Ukraińców, którym proponujemy pełną obsługę, wraz z pomocą w dopełnieniu niezbędnych dokumentów i zezwoleń czy znalezieniu noclegu. Wszystkim pracownikom o stażu pracy wynoszącym co najmniej 1 rok proponujemy też usługi doradztwa zawodowego nakierowane na znalezienie nowego stanowiska i pracy stałej lub tymczasowej.

Rzetelna ogólnopolska agencja pracy

We wszystkich swoich działaniach stawiamy przede wszystkim na rzetelność i profesjonalizm. Dlatego cieszymy się zaufaniem wielu prestiżowych Klientów, którzy postanowili powierzyć nam kwestie zatrudnienia w swoich firmach. Działamy na terenie całego kraju, skupiając się jednak przede wszystkim na północnej Polsce. Siedzibą agencji pracy Work IN jest Gdynia, a więc wśród ofert pracy przeważają te z Trójmiasta i woj. pomorskiego. Prężnie działamy również w Brodnicy i woj. kujawsko-pomorskim oraz na innych okolicznych terenach. Zapraszamy do współpracy!

PARTNERZY