O NAS

 

Firma Work IN to ogólnopolska agencja pracy tymczasowej specjalizująca się w usługach rekrutacyjnych oraz leasingu personelu. Od 2015 roku nasi wykwalifikowani pracownicy zdobyli zaufanie wielu firm, które nawiązały z nami stałą współpracę opartą na partnerskich relacjach. Dbając o naszych Partnerów stale podnosimy jakość świadczonych przez nas usług i na bieżąco obserwujemy zmiany zachodzące na rynku pracy, aby w pełni odpowiedzieć na potrzeby konkretnego przedsiębiorstwa.

Work IN  to sprawdzony dostawca usług w obszarze nowoczesnego i efektywnego zarządzania zasobami ludzkimi. Wyróżnia nas innowacyjność oraz indywidualne i nieschematyczne podejście do stawianych przed nami wyzwań. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych klientów rozszerzyliśmy naszą działalność o zatrudnianie pracowników ze wschodu. Dzięki szerokiej współpracy z naszymi Partnerami z Ukrainy, Białorusi i Rosji jesteśmy w stanie znaleźć specjalistów w każdej branży

Jako doradcy w świecie HR świadczymy usługi związane z:

  • rekrutacją pracowników
  • leasingiem pracowniczym,
  • rekrutacją do pracy tymczasowej,

Nasza oferta skierowana jest do firm, które szukają znacznych oszczędności zarówno czasu jak i kosztów związanych z zatrudnieniem odpowiedniego personelu.