STREFA PRACOWNIKA

Oczywiście rozumiemy, że na początku zawsze jest więcej pytań niż odpowiedzi  i  można łatwo się  zgubić w przepływie informacji. Jeśli znajdujesz się na danej stronie internetowej, nie trać czasu, skorzystaj z naszego formularza „Aplikuj”.
Wszystkim osobom poszukującym pracy stałej i tymczasowej, zarówno w Polsce jak i w innych krajach na terenie Unii Europejskiej, rekomendujemy oferty pracy, każdorazowo dopasowane do konkretnych wymagań i oczekiwań.
Chcemy, aby każdy Kandydat tu zaglądający znalazł coś odpowiedniego dla siebie, co pozwoli mu zacząć nowy, ciekawy etap w swoim życiu. Naszym priorytetem jest, by potencjalny Pracownik podejmując pewne ryzyko, wiążące się ze zmianami w życiu zawodowym miał pewność, że stoi za nim mocny partner, który zatroszczy się o jego interesy. Dopasowane do pracowników oferty pracy, stała opieka koordynatorów projektów, pełna legalność i przejrzystość zatrudnienia sprawiają, że zyskujemy zaufanie i jesteśmy wiarygodnym pracodawcą.
Oferujemy stanowiska pracy w firmach z różnorodnych branż, takich jak prace biurowo-administracyjne, logistyka, spedycja, produkcja, gastronomia, prace wykończeniowe, prace montażowe czy też budowlane. Posiadamy także atrakcyjne oferty dla Pracowników, których interesuje praca sezonowa.

Wszystkich zainteresowanych współpracą  zapraszamy do zapoznania się z naszymi ofertami pracy.

 

DODAJ SWOJĄ APLIKACJĘ

Pola oznaczone * są obowiązkowe do wypełnienia

TWOJE DANE
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Work In Group Sp. z o.o., zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do przesłania zgłoszenia za pomocą formularza. Oświadczam też, że swoje dane osobowe przekazuję dobrowolnie i jestem świadomy swojego prawa dostępu do ich treści oraz ich nadzorowania, łącznie z możliwością złożenia wniosku dotyczącego trwałego usunięcia w każdym czasie. Więcej informacji -> link do polityki prywatności.