O Nas

Work In Group – agencja pracy tymczasowej

Firma Work In Group to ogólnopolska agencja pracy tymczasowej specjalizująca się w usługach rekrutacyjnych oraz leasingu personelu. Od 2015 roku dzięki wykwalifikowanej kadrze pracowniczej zdobyliśmy zaufanie wielu firm, które nawiązały z nami stałą współpracę opartą na partnerskich relacjach. Dbając o naszych Partnerów, stale podnosimy jakość świadczonych usług i na bieżąco obserwujemy zmiany zachodzące na rynku pracy, aby w pełni odpowiedzieć na potrzeby konkretnego przedsiębiorstwa.

Work In Group – dlaczego my?

Work In Group to sprawdzony dostawca usług w obszarze nowoczesnego i efektywnego zarządzania zasobami ludzkimi. Wyróżnia nas innowacyjność oraz indywidualne i nieschematyczne podejście do napotykanych wyzwań. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, rozszerzyliśmy naszą działalność o zatrudnianie pracowników ze wschodu. Dzięki szerokiej współpracy z Partnerami z Ukrainy, Białorusi i Rosji jesteśmy w stanie znaleźć specjalistów w każdej branży.
Masz pracę dla stolarza, ślusarza lub innego specjalisty?
Poszukujesz wykwalifikowanych brygadzistów, operatorów maszyn?
Zwróć się do nas, a na pewno nie pożałujesz!

Jako doradcy w świecie HR świadczymy usługi związane z:

Nasza oferta skierowana jest do firm, które szukają znacznych oszczędności zarówno czasu, jak i kosztów związanych z zatrudnieniem odpowiedniego personelu. Zapewniamy kompleksową pomoc przy rekrutacji, w tym przy pozyskiwaniu odpowiednich zezwoleń czy przygotowaniu umów i pozostałej dokumentacji.
Działamy na terenie całego kraju, a w szczególności w woj. pomorskim i północnej Polsce (Trójmiasto, Brodnica).
Siedziba firmy mieści się w Gdyni.