Pracownicy z Ukrainy

Praca dla Ukraińców – zatrudnianie pracowników z Ukrainy

Obecną sytuację na rodzimym rynku pracy trudno nazwać komfortową dla pracodawców. Znalezienie odpowiednich osób do pracy niekiedy graniczy z cudem – dotyczy to zarówno specjalistów w różnych branżach, jak i pracowników fizycznych na dłużej. Dlatego coraz większym zainteresowaniem cieszą się pracownicy zza wschodniej granicy – szczególnie z Ukrainy. Pracę dla Ukraińców może zaoferować każdy – wśród obywateli tego kraju nie brakuje zarówno wysoko wykwalifikowanej kadry, jak i osób chcących podjąć jakąkolwiek pracę. Z naszym wsparciem cały proces rekrutacyjny będzie zaś niezwykle prosty i bezproblemowy.

Pomoc w znalezieniu pracowników z Ukrainy

Proponujemy współpracę zarówno w formie rekrutacji odpowiedniej kadry, jak i leasing dla firm chcących mieć większą swobodę w działaniu. W każdym przypadku zapewniamy pełną pomoc podczas procesu rekrutacyjnego, dzięki czemu formalności, jakich musi dotrzymać pracodawca, są ograniczone do minimum. Zapewnia to oszczędność przede wszystkim cennego czasu i pieniędzy, a jednocześnie pozwala uzupełnić kadrę o naprawdę wartościowych pracowników.
Jeśli praca dla Ukraińców to coś, czym jesteś zainteresowany, trafiłeś doskonale. Agencja pracy Work In Group ma duże doświadczenie w rekrutacji do firm o różnych profilach działalności. Dysponujemy szeroki możliwościami, dlatego pomagamy znaleźć dokładnie takich pracowników, jakich szukają pracodawcy. Obcokrajowców wspieramy również w procesie uzyskania zezwolenia na pracę w Polsce, przejmując na siebie większość obowiązków. Dbamy, by cały proces odbywał się sprawnie i w pełni legalnie. Nasze działania wpływają zaś na oszczędność czasu i pieniędzy Klientów.
Zapraszamy do kontaktu!