Usługi

Usługi

Oferta naszej agencji obejmuje szereg usług związanych z rekrutacją i zatrudnieniem. Wspieramy przede wszystkim przedsiębiorców, wyszukując dla nich kompetentnych i wykwalifikowanych pracowników na określone stanowiska. Proponujemy jednak również usługi kierowane do pracowników, m.in. związane z doradztwem zawodowym czy też uzyskiwaniem niezbędnej do pracy dokumentacji. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami.

Doradztwo w karierze

Doradztwo w karierze polega na znalezieniu nowego miejsca zatrudnienia dla osób posiadających minimum 1 rok doświadczenia zawodowego. Zapewniamy pełne wsparcie w znalezieniu pracy zgodnej z Twoimi kwalifikacjami i wymogami.

Praca tymczasowa

Praca tymczasowa to elastyczne rozwiązanie dające szerokie możliwości planowania polityki zatrudnienia w firmie, a także reagowania na nagły wzrost zapotrzebowania na personel. Proponujemy pełną obsługę procesu od wyszukania odpowiednich pracowników po dopełnienie wszelkich formalności związanych z ich zatrudnieniem.

Rekrutacja pracowników z Ukrainy

Dla naszych Klientów szukamy pracowników nie tylko wśród polskich obywateli. Praca dla Ukraińców może obejmować różnorodne stanowiska i branże. Nasza oferta obejmuje pełną obsługę procesu zatrudnienia obcokrajowca – począwszy od znalezienia pracownika o odpowiednich kwalifikacjach, a skończywszy na dopilnowaniu wszelkich formalności związanych z jego zatrudnieniem.

Pomoc w uzyskaniu dokumentów

Mamy duże doświadczenie związane z obsługą procesu rekrutacyjnego – również tego związanego z zatrudnianiem obcokrajowców. Dlatego pomagamy pracownikom zza wschodniej granicy w podjęciu zatrudnienia w Polsce i pozyskaniu wszelkich niezbędnych dokumentów. Wsparcie obejmuje również przedłużenie ważności dokumentów pobytowych.