Rekrutacja

Rekrutacja

Pracujemy z dużą bazą potencjalnych pracowników, co pozwala w krótkim terminie odnaleźć specjalistów o wybranych kwalifikacjach zawodowych na konkretne stanowiska. Cała procedura jest maksymalnie uproszczona dla wygody pracodawcy i pracowników. Po przeczytaniu CV i wyborze odpowiedniego kandydata pozostaje formalny proces zatrudnienia pracownika, którym w razie potrzeby zajmujemy się w imieniu naszych Klientów.
Mając na uwadze, że precyzyjny dobór kadry to priorytet każdej działalności gospodarczej, dokładamy wszelkich starań, by dokonać dokładnej weryfikacji posiadanych przez potencjalnych pracowników umiejętności i kwalifikacji. Pomagamy wyszukiwać pracowników na dowolne stanowiska – niezależnie od tego, czy chcesz zaoferować pracę na produkcji osobom bez kwalifikacji, czy też szukasz doświadczonych specjalistów w konkretnej dziedzinie. Zajmujemy się również pośrednictwem w zatrudnianiu obywateli Ukrainy, Rosji czy Białorusi, zapewniając pełne wsparcie procesu rekrutacyjnego oraz nadzór nad dopełnieniem formalności związanych z przyjęciem do pracy.

Rekrutacja pracowników do Twojej firmy – jak działamy?

Rekrutacja obejmuje kilka prostych kroków i wymaga minimalnego zaangażowania pracodawcy. Wszystkim zajmuje się nasza agencja. Jak znaleźć pracowników za pośrednictwem Work In Group?
Tak, to takie proste!
Zapraszamy do kontaktu, jeśli zainteresowała Cię nasza oferta.